HOGWART

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-06-29 17:15:10

Rosalie

profesor

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 11
Punktów :   

Tiara Przydziału

http://www.departamenttajemnic.com/images/articles/sortinghat.jpeg

                                       Może i nie jestem śliczna,
                                                               Może i łach ze mnie stary,
                                                               Lecz choćbyś świat przeszukał,       
                                                               Może i nie jestem śliczna,
                                                               Może i łach ze mnie stary,
                                                               Lecz choćbyś świat przeszukał,
                                                               Tak mądrej nie znajdziesz tiary.
                                                               Możecie mieć meloniki,
                                                               Możecie nosić panamy,
                                                               Lecz jam jest Tiara Losu,
                                                               Co jeszcze nie jest zbadany.
                                                               Choćbyś swą głowę schował
                                                               Pod pachę albo w piasek,
                                                               I tak poznam kim jesteś,
                                                               Bo dla mnie nie ma masek.
                                                               Śmiało, dzielna młodzieży,
                                                               Na głowy mnie wkładajcie,
                                                               A ja wam zaraz powiem,
                                                               Gdzie odtąd zamieszkacie.
                                                               Może w Gryffindorze,
                                                               Gdzie kwitnie męstwa cnota,
                                                               Gdzie króluje odwaga
                                                               I do wyczynów ochota.
                                                               A może w Hufflepuffie,
                                                               Gdzie sami prawi mieszkają,
                                                               Gdzie wierni i sprawiedliwi
                                                               Hogwarta szkoły są chwałą.
                                                               A może w Ravenclawie
                                                               Zamieszkać wam wypadnie
                                                               Tam płonie lampa wiedzy,
                                                               Tam mędrcem będziesz snadnie.
                                                               A jeśli chcecie zdobyć
                                                               Druhów gotowych na wiele,
                                                               To czeka was Slytherin,
                                                               Gdzie cenią sobie fortele.
                                                               Więc bez lęku do dzieła!
                                                               Na głowy mnie wkładajcie,
                                                               Jam jest myśląca tiara,
                                                               Los wam wyznaczę na starcie!

Offline

 

#2 2011-06-30 13:36:32

Draco.Malfoy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: Tiara Przydziału

Draco Malfoy

różdżka:

włókno smoczego serca,jabłoń 16 i pół cala.

Charakter:

taki jak z książki.

Offline

 

#3 2011-06-30 19:23:30

Rosalie

profesor

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 11
Punktów :   

Re: Tiara Przydziału

bez zamyśleń Slytherin!!!

Offline

 

#4 2011-06-30 19:35:53

Hermiona.Granger

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: Tiara Przydziału

Hermiona Jean Granger
różdżka:
Winorośl, 10 i 3/4 cala, włókno z serca smoka
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20101219112112/harrypotter/pl/images/thumb/c/cb/Hermione%27sWand.jpg/224px-Hermione%27sWand.jpg
Charakter:
taki jak z książki

Ostatnio edytowany przez Hermiona.Granger (2011-06-30 19:44:43)

Offline

 

#5 2011-06-30 19:41:17

Rosalie

profesor

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 11
Punktów :   

Re: Tiara Przydziału

Gryffindor!!!

Offline

 

#6 2011-07-02 13:47:06

Fleur_Delacour

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Tiara Przydziału

Fleur Delacour

różdżka:

dziewięć i pół cala,niezbyt giętka,różane drzewo,włos z głowy wili

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTixvRsIcBgke8L2DKavRw8LdIZLgnMtrBo4bROBh9zVz9LxxRE

charakter:Taki jak z książki

Ostatnio edytowany przez Fleur_Delacour (2011-07-02 13:47:31)

Offline

 

#7 2011-07-02 13:48:53

Katherine

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 15
Punktów :   

Re: Tiara Przydziału

Revenclaw!


ŻyCiE JeSt JaK NiĆ,cIąGnIe SiĘ i CiĄgNiE,aLe ŁaTwO jE pRzEcIąĆ

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-sebn.pun.pl www.air17.pun.pl www.falenearth.pun.pl www.korzeniewscyhistoria.pun.pl www.ratmedpam.pun.pl